MAVİ LABORATUARLAR GRUBUKurulduğu 2003 yılından bugüne, İstanbul laboratuvarları arasında en seçkin laboratuvar olma yolunda hızla ilerleyen Mavi Laboratuarlar Grubu kalite ve etik değerlerden ödün vermeden, her zaman ve her koşulda, doğru ve güvenilir sonuçlara ulaşmak için çalışmaktadır.

İstanbulun laboratuvarı olan Mavi Laboratuarlar Grubunda çalışan sağlık personelimizin "eğitim sürekliliği" öncelikli ilkelerimiz arasındadır. İstanbul laboratuvarları arasında en deneyimli ve uzman kadroya sahip olan laboratuvarımız uluslararası kabul gören teknolojik ve tam otomatik cihazlarda testler çalışılmaktadır.

İstanbuldaki Laboratuvarımız uluslararası dış kalite değerlendirme programlarına üye olarak belgelendirilmiştir.

İstanbulun en gözde Laboratuvarı olan Mavi Laboratuarlar Grubu, en yeni analiz yöntemlerinin takipçisidir. Sonuçların tekrarlanabilirliği, iç (internal) kalite kontrol örnekleriyle, uluslararası uyumluluğu ise 5 ayrı dış kalite kontrol programına katılım ile teyit edilmektedir.

Sadece istanbul laboratuvarı olarak değil tüm Türkiyenin laboratuvarı olan Mavi Laboratuarlar grubunda çalışılan test sonuçlarının gizliliği tarafımızdan titizlikle sağlanmaktadır. Hasta gizlilik ilkesini esas alan merkezimizde test sonuçlarının raporlaması, istanbul laboratuvarlarının en gelişmiş bilgisayar otomasyon programı ile gerçekleştirilmektedir.

İstanbulun en teknolojik laboratuvarı olan Mavi Laboratuarlar Grubunda çalışılan tüm testleriniz, sonuçlandığında SMS olarak bilgilendirilirsiniz. Test sonuçlarınızı dilerseniz e-mail olarak, web sitemiz üzerinden size özel oluşturulan şifre ile online sonuç bölümümüzden veya merkezimizden alabilirsiniz.

Güncel Yazılar
Hiv DUO Ultra Testi
Hiv Duo Ultra testi p24 antijenini ve HIV 1/2 antikorlarının birlikte
Hiv RNA PCR Testi
HIV tanısında en erken ve en sağlıklı bilgiyi "HIV RNA PCR testi" verir. Bu
Sperm Testi
Sperm testi, erkek kısırlığı için yapılan testler arasında sperm testi en önemlisidir.

Karyotip Analizi
Genetik bir hastalığa neden alabilecek kromozom anomalileri tespit edilir.
STD 10 PCR Testi
STD 10 testi ile tek seferde bir çok Cinsel Yolla Bulaşan Hastalığa bakılabilmektedir.
HPV DNA
HPV, çoğunlukla cinsel yolla bulaşmaktadır ve dünyada yaygın olarak görülmektedir.