HAKKIMIZDA

Mavi Laboratuarlar Grubu

2003 yılında Mavi Tıp Laboratuvarı Fatih/ Haseki ismiyle faaliyete başlayan ve bu şekilde tanınan laboratuvarımız, hastalarına hizmet verdiği ilk günden bu yana mükemmeliyeti ve güvenilirliği temel alan bir tıbbi teşhis ve tahlil laboratuvarıdır. Kurulduğu tarihten itibaren büyüyerek gelişen laboratuvarımız bugün 4 şubesiyle birlikte hastalarına hizmet vermektedir. Bu yoldaki ilk adım Haseki Şubesi olmakla beraber lokasyon değiştirerek Çapa’ya geçmiş ve şu an Çapa Şubesi olarak faaliyetini sürdürmektedir. 2015 yılında hastalara ve kurumlara daha iyi hizmet verebilmek için şubeleşmeye başlamıştır. Mavi Laboratuarlar Grubu şu an sadece İstanbul’da hizmet vermekle beraber İstanbul’un dört bir yanında Fatih, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy ilçelerinde siz değerli hastalarımıza ve kurumlara hizmet sunmaya devam ediyor. Baş koyduğumuz bu yolda 21 yıllık birikim ve uzman kadromuz ile sağlık sektöründe önemli bir rol oynamaktan gurur duyuyor, bilimin ışığında sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz.

Toplumun sağlığını iyileştirmek ve hastalıkları doğru bir şekilde teşhis etmek için en son teknolojileri kullanarak kaliteli laboratuvar hizmetleri sunuyoruz.

İnovasyon ve bilimsel ilerlemeye odaklanarak, hastalarımıza kesin, hızlı ve güvenilir sonuçlar sağlayarak öncü bir laboratuvar olma yolunda ilerliyoruz.

21 Senelik Tecrübe, En Son Teknoloji, Uzman Kadro ve Güvenilir Sonuçlar…

Sağlık sektöründeki deneyimimizle, doğru teşhisler ve güvenilir sonuçlar sunuyoruz.

En son laboratuvar ekipmanları ve teknolojik yenilikleri kullanarak, sonuçlarımızın güvenilirliğini artırıyoruz.

Mavi Laboratuvarlar Grubu olarak 2003 yılından bugüne sağlığınıza katkıda bulunmak için çalışıyoruz. Alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibimizle, hastalarımıza daha fazla sağlık hizmeti sağlamak için buradayız.

Mavi Laboratuvarlar Grubu olarak, sağlık ve güvenilirlik konusundaki taahhüdümüzü sürdürerek, sağlığınıza katkıda bulunmaya devam ediyoruz. 21 senedir bize güvendiğiniz için teşekkürler, sağlığınız için bilimin mavisinde güvenle yürüyün.

Hep birlikte daha MAVİ bir geleceğe!