Sperm Testi Fiyatı ( Spermiogram - Kısırlık Testi )

Sperm Testi ( Spermiogram )

Sperm testi için hastalarımız video izleyerek özel odalarımızda sperm örneği vermektedir. Merkezimize gelinmeden önce sperm testi için cinsel perhiz süresi uygun olmalıdır. Sperm testi için örnek verirken dikkat edilmesi gereken kurallar hakkında laboratuvarımızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Sperm testi için fiyat (ücret) bilgisini sağlık bakanlığının yasaları gereği internet sitemiz üzerinden veremiyoruz.

Sperm testi ( Kısırlık Testi - Spermiogram ) ücret bilgisi almak için tıklayınız.

Sperm testi fiyat bilgisi almak için merkezimizi arayabilirsiniz.

Sperm testi için örnek verildikten yaklaşık olarak 3 saat içerisinde spermiogram testi sonucunuz raporlanacaktır.

Sperm testiniz çıktığında cep telefonunuza kısa mesaj bilgisi gelecektir.

Spermiyogram testi sonucunuzu laboratuvarımızdan, internet üzerinden online sonuç bölümümüzden yada kayıt sırasında vermiş olduğunuz mail adresine e-mail olarak alabilirsiniz. Sperm Testi raporunuzun aslını merkezimizden de alabilirsiniz.

Sperm Testi hakkında daha ayrıntılı bilgi almak içintıklayınız.

SPERM TESTLERİ

mavilab logo

Bu internet sitesi Mavi Laboratuarlar Grubu tarafından hazırlanmaktadır. Bu internet sitesinde yer alan içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, herhangi bir şekilde tıbbi öneri verme veya herhangi bir hekim-hasta sağlama amacı ile oluşturulmamıştır. Sitedeki bilgilerin, hekim muayene ve konsültasyonu sonucu sağlanan bilgilerle kıyaslanamayacağı kullanıcılar tarafından göz önünde bulundurulmalıdır.