Lütfen Bekleyiniz...

Sperm Testi Fiyatı

SPERM TESTİ FİYATI
SPERM TESTİ FİYATI

Sperm testi fiyatı güncel fiyatı laboratuvarlar ve hastanelerde 300 TL – 600 TL aralığında değişkenlik göstermektedir. Sperm testi fiyatı bakılan yöntem ve laboratuvara göre değişkenlik göstermektedir. Sperm testi odası bulunan tüm şubelerimizde sperm testi örneği verilebilmektedir. Özel video ve rahat bir ortamda sperm testinizi yaptırabilirsiniz. Sperm testi odası bulunan laboratuvarlarda örneği vermeniz rahatlığınız ve testinizin sonucu içinde önemlidir.

SPERM TESTİ NEREDE YAPILIR

Sperm Testi Nerede Yapılır? Sperm Testi İstanbul Fatih - Beylikdüzü – Kadıköy de bulunan Mavi Laboratuarlar Grubu şubelerimizde yapılmaktadır.

SPERM TESTİ SONUCU

Sperm Testi Sonucu laboratuvarlarımızda 3 saat sonrasında çıkmaktadır. Sperm testi sonucu ayrıntılı bir şekilde raporlanmaktadır. Sperm testi sonucunuz çıktığında kayıt sırasında vermiş olduğunuz cep telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Spermiogram testi sonucunuzu internet sitemizde online sonuç bölümünden ve ya mail ile de alabilirsiniz.Sperm testi için örnek vermeden önce dikkat edilmesi gereken kurallar, cinsel perhiz süresi ve randevu için çağrı merkezimizi arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Çağrı Merkezi : 0850 360 06 05Güncel Yazılar
Hiv / Aids Belirtileri
Aids belirtileri virüs vücuda girdikten sonra her evrede farklılıklar
Hiv / Aids Nasıl Bulaşır
HIV pozitif bir partnerle korunmasız cinsel ilişki kuran kişinin farklı bir
Hiv / Aids Testi
AIDS hastalığının sebebi olan HIV virüsünü tespit etmeye yarayan bir

Hiv DUO Ultra Testi
Hiv Duo Ultra testi p24 antijenini ve HIV 1/2 antikorlarının birlikte
Hiv RNA PCR Testi
HIV tanısında en erken ve en sağlıklı bilgiyi "HIV RNA PCR testi" verir. Bu
Hiv ELISA Testi
Günümüzde AIDS hastalığına sebep olan HIV enfeksiyonu yönünden