CHECK UP NEREDE YAPILIR

Mavi Laboratuvarlar Grubu olarak, istanbul anadolu yakasında Kadıköy / Kozyatağı şubemiz, istanbul avrupa yakasında ise Fatih / Çapa merkez şubemiz ve Beylikdüzü / Beykent şubelerimizde tüm laboratuvar testlerini kendi cihazlarımızda kendi seçkin personelimiz tarafından Sağlık Bakanlığının denetiminde çalışmaktayız. Check up fiyatlarımızın düşük ve en önemlisi de özenli olmasının sebebi budur. Bizler aracı firma kullanmıyoruz, tüm check up işlemleriniz kendi doktorlarımız tarafından yapılmaktadır.

Anadolu yakası Check up

İstanbul Anadolu yakasında bulunan Kadıköy / Kozyatağı şubemiz, anadolu yakasında oturan misafirlerimizin kolaylıkla ulaşabileceği bir lokasyondadır. Kozyatağı şubemize gelmek isteyen misafirlerimiz, Kadıköy - Tavşantepe metro hattını kullanıp, Yeni sahra durağında inmeleri yeterlidir.

Avrupa yakası Check up

İstanbul avrupa yakasında oturup check up için Mavi Laboratuarlar Grubunu tercih eden konuklarımız için 2 alternatif bulunmaktadır.


İstanbul Anadolu Yakası

Fatih / Çapa şubemizde Check Up

Çapa merkez şubemiz avrupa yakasında ulaşımı en rahat lokasyondadır, Avrupa yakasında check up yaptırmak isteyen konuklarımız, Metro, Tramvay hatlarını kullanarak Çapada inmeleri yeterlidir. Kızılay Kan Merkezinin tam karşısında bulunan şubemize check up için bizi tercih eden tüm misafirlerimizi bekliyoruz.


İstanbul Avrupa Yakası

Beylikdüzü / Beykent Şubemizde Check Up

Mavi Laboratuarlar Grubunun 3.şubesi Beylikdüzü / Beykentte bulunmaktadır. Check up yaptırmak isteyenlerin Avcılar, Esenyurt, Büyükçekmece, Silivri lokasyonlarından rahatlıkla ulaşabileceği konumdadır. Metrobüs ile gelmek isteyen konuklarımız rahatlıkla Beykent şubemize ulaşabilirler.

Güncel Yazılar
Check Up Nedir
Check-up kişinin sağlıklı olduğunu gösteren bir medikal işlem olarak görülmelidir.
Check Up Nasıl Yapılır
Check up taraması bazı ön hazırlıklar gerektirir. Bu önerileri dikkate aldığınızda işlemleriniz daha hızlı yapılacaktır.
Tam Kapsamlı Check Up
Tam kapsamlı bir check up da amaç bol bol tetkik yaptırıp yüksek rakamlar ödemek değildir.

Kişiye Özel Check Up
Uzman doktorlarımız check up öncesinde başvuran kişi ile konuşur, yaşam tarzı hakkında bilgi edinir.
Check Up Kampanyaları
Titizlik ve makul fiyatlarımız ile dikkat çeken check up paketlerimizde diğer aile bireyleri ekstra %20 indirimli.
Mavi Check Up Paketleri
Yaş, cinsiyet ve mesleklere göre ortak risk faktörlerini belirleyip "check up paketleri" hazırladılar.