İSTANBUL CHECK UP MERKEZİ

istanbulda check up

Check up nerede yapılır?

Mavi Laboratuvarlar Grubu olarak, istanbul anadolu yakasında Kadıköy / Kozyatağı şubemiz, istanbul avrupa yakasında ise Fatih / Haseki merkez şubemiz ve Beylikdüzü / Beykent şubelerimizde tüm laboratuvar testlerini kendi cihazlarımızda kendi seçkin personelimiz tarafından Sağlık Bakanlığının denetiminde çalışmaktayız. Check up fiyatlarımızın düşük ve en önemlisi de özenli olmasının sebebi budur. Bizler aracı firma kullanmıyoruz, tüm check up işlemleriniz kendi doktorlarımız tarafından yapılmaktadır.


Anadolu yakası Check up

İstanbul Anadolu yakasında bulunan Kadıköy / Kozyatağı şubemiz, anadolu yakasında oturan misafirlerimizin kolaylıkla ulaşabileceği bir lokasyondadır. Kozyatağı şubemize gelmek isteyen misafirlerimiz, Kadıköy - Tavşantepe metro hattını kullanıp, Yeni sahra durağında inmeleri yeterlidir.


Avrupa yakası Check up

İstanbul avrupa yakasında oturup check up için Mavi Laboratuarlar Grubunu tercih eden konuklarımız için 2 alternatif bulunmaktadır.


İstanbul Avrupa Yakası;
Fatih / Haseki Şubemizde Check Up

Haseki merkez şubemiz avrupa yakasında ulaşımı en rahat lokasyondadır, Avrupa yakasında check up yaptırmak isteyen konuklarımız, Metro, Tramvay hatlarını kullanarak Haseki de inmeleri yeterlidir. İstanbul Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi acil girişinin tam yanında bulunan şubemize check up için bizi tercih eden tüm misafirlerimizi bekliyoruz.


İstanbul Avrupa Yakası;
Beylikdüzü / Beykent Şubemizde Check Up

Mavi Laboratuarlar Grubunun 3.şubesi Beylikdüzü / Beykentte bulunmaktadır. Check up yaptırmak isteyenlerin Avcılar, Esenyurt, Büyükçekmece, Silivri lokasyonlarından rahatlıkla ulaşabileceği konumdadır. Metrobüs ile gelmek isteyen konuklarımız rahatlıkla Beykent şubemize ulaşabilirler.


mavilab logo

Bu internet sitesi Mavi Laboratuarlar Grubu tarafından hazırlanmaktadır. Bu internet sitesinde yer alan içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, herhangi bir şekilde tıbbi öneri verme veya herhangi bir hekim-hasta sağlama amacı ile oluşturulmamıştır. Sitedeki bilgilerin, hekim muayene ve konsültasyonu sonucu sağlanan bilgilerle kıyaslanamayacağı kullanıcılar tarafından göz önünde bulundurulmalıdır.