FATİH ( HASEKİ ) MERKEZ ŞUBESİ
  • Haseki Cd. No: 15 Kat:1 Daire:2 ( Haseki Hastanesi Yanı ) Fatih / İstanbul
KADIKÖY ( KOZYATAĞI ) ŞUBESİ
  • Sahrayıcedid Mh. Halk sokak No: 42
    Kozyatağı - Kadıköy / İstanbul
BEYLİKDÜZÜ ( BEYKENT ) ŞUBESİ
  • Avrupa Caddesi No 93
    Beykent - Beylikdüzü / İstanbul

BİZE ULAŞIN

Mavi Laboratuarlar Grubu

Kurulduğu 2003 yılından bugüne, İstanbul laboratuvarları arasında en seçkin laboratuvar olma yolunda hızla ilerleyen Mavi Laboratuarlar Grubu kalite ve etik değerlerden ödün vermeden, her zaman ve her koşulda, doğru ve güvenilir sonuçlara ulaşmak için çalışmaktadır.

İstanbulun laboratuvarı olan Mavi Laboratuarlar Grubunda çalışan sağlık personelimizin "eğitim sürekliliği" öncelikli ilkelerimiz arasındadır. İstanbul laboratuvarları arasında en deneyimli ve uzman kadroya sahip olan laboratuvarımız uluslararası kabul gören teknolojik ve tam otomatik cihazlarda testler çalışılmaktadır.

İstanbuldaki Laboratuvarımız uluslararası dış kalite değerlendirme programlarına üye olarak belgelendirilmiştir.

İstanbulun en gözde Laboratuvarı olan Mavi Laboratuarlar Grubu, en yeni analiz yöntemlerinin takipçisidir. Sonuçların tekrarlanabilirliği, iç (internal) kalite kontrol örnekleriyle, uluslararası uyumluluğu ise 5 ayrı dış kalite kontrol programına katılım ile teyit edilmektedir.

Sadece istanbul laboratuvarı olarak değil tüm Türkiyenin laboratuvarı olan Mavi Laboratuarlar grubunda çalışılan test sonuçlarının gizliliği tarafımızdan titizlikle sağlanmaktadır. Hasta gizlilik ilkesini esas alan merkezimizde test sonuçlarının raporlaması, istanbul laboratuvarlarının en gelişmiş bilgisayar otomasyon programı ile gerçekleştirilmektedir.

İstanbulun en teknolojik laboratuvarı olan Mavi Laboratuarlar Grubunda çalışılan tüm testleriniz, sonuçlandığında SMS olarak bilgilendirilirsiniz. Test sonuçlarınızı dilerseniz e-mail olarak, web sitemiz üzerinden size özel oluşturulan şifre ile online sonuç bölümümüzden veya merkezimizden alabilirsiniz.mavilab logo

Bu internet sitesi Mavi Laboratuarlar Grubu tarafından hazırlanmaktadır. Bu internet sitesinde yer alan içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, herhangi bir şekilde tıbbi öneri verme veya herhangi bir hekim-hasta sağlama amacı ile oluşturulmamıştır. Sitedeki bilgilerin, hekim muayene ve konsültasyonu sonucu sağlanan bilgilerle kıyaslanamayacağı kullanıcılar tarafından göz önünde bulundurulmalıdır.