CHECK UP KAMPANYALARI

check up kampanyaları

BÜYÜK CHECK UP KAMPANYASI

SGK'lılara %50 ye varan indirimler Mavi Laboratuarlar Grubunda. Sosyal Güvencesi olanlara inanılmaz check up kampanya fiyatlarımızı mutlaka sorunuz.


ANNELERİMİZE ÖZEL CHECK UP KAMPANYA

Evlatları uğrunda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, onlara karşı sonsuz sevgi ve şefkat ile birlikte harmanladıkları derin bir vefa duygusu taşıyan kıymetli annelerimiz, hayatımızın her anında seve seve yanımızda olup bize olan desteğini ve ilgisini şartlar ne olursa olsun eksik etmiyor.

En önemli varlıklarımıza tarifi mümkün olmayan güzellikte duygular besleyen bizler, onları ne kadar çok sevdiğimizi ifade etmenin en güzel yolu annelerimizin sağlığını ne kadar çok önemsediğimizi göstermektir.

Mavi Laboratuvarlar Grubunda en değerli varklılarımız olan annelerimize "Annem sen çok yaşa" kampanyası,

Kadın check up paketi bu güne özel ekstra %20 indirimli.


EN BABA CHECK UP KAMPANYA

Konu babamız olunca ( hele o baba otoriter bir kişi ise ) duygusal kelimeleri bir araya getirmek zor olabiliyor. Aslında söylemek istediğimiz o anlamlı sözleri ve sevgimizi dile getiremiyoruz.

Mavi Laboratuvarlar Grubunda hayatımızın çınarı olan babalarımız için çok özel kampanya, Erkek check up paketi bu güne özel ekstra %20 indirimli.


AİLE CHECK UP KAMPANYASI

Mavi Laboratuvarlar Grubunda yaptırmaya karar verdiğiniz bir check up taramasına ailenizin diğer bireylerini de dahil edebilirsiniz.

Mavi Laboratuvarlar Grubununun, gerek titizliği gerekse makul fiyatları ile dikkat çeken check up taramalarında diğer aile bireyleri ekstra %20 indirimli.


mavilab logo

Bu internet sitesi Mavi Laboratuarlar Grubu tarafından hazırlanmaktadır. Bu internet sitesinde yer alan içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, herhangi bir şekilde tıbbi öneri verme veya herhangi bir hekim-hasta sağlama amacı ile oluşturulmamıştır. Sitedeki bilgilerin, hekim muayene ve konsültasyonu sonucu sağlanan bilgilerle kıyaslanamayacağı kullanıcılar tarafından göz önünde bulundurulmalıdır.