CHECK UP FİYATI

Bir check up fiyatı nasıl belirlenir?

Tam kapsamlı bir check up da amaç bol bol tetkik yaptırıp yüksek check up fiyatı ödemek DEĞİLDİR, amaç kişinin risklerine göre gereken ve sadece ihtiyaç duyulan tetkikeri yaptırmak ve check up fiyatını makul ölçülere çekmek olmalıdır.

Check up fiyatını şişiren bir diğer etken

Check up yapan bir çok firma laboratuvar testlerini fason olarak başka sağlık işletmelerine yaptırıp komisyon alırlar. Böylece check up fiyatı arada kazanılan komisyonlar ile şişirilmiş olur. Hatta sağlık işletmesi niteliği ve ruhsatı bile olmayan bir çok birey sadece müşteri bulup bunları anlaşma yaptığı laboratuvarlara yollayarak açıkca hasta simsarlığı yapmakta ve check up fiyatı yükseltmektedirler.

Mavi Laboratuvarlar Grubu olarak tüm laboratuvar testlerini kendi cihazlarımızda kendi seçkin personelimiz tarafından Sağlık Bakanlığının denetiminde çalışmaktayız. Check up fiyatı mızın düşük ve en önemlisi de özenli olmasının sebebi budur. Bizler aracı firma kullanmıyoruz, tüm check up işlemleriniz kendi doktorlarımız tarafından yapılmaktadır.

Kurallara uyan, etik ve ilkeli bir laboratuvar

Mavi Laboratuvarlar Grubu; Sağlık Bakanlığının tüm kurallarına, Tıbbi etik ilkelere, Ticari ahlak değerlerine ve Hasta haklarına saygılı bir kuruluştur. Laboratuvarımızda Check up yaptırmak isteyen tüm başvuranlarımız önce detaylı bir doktor görüşmesinden geçirilir. Check up fiyatını yükseltmek ihtiyacınız olmayan gereksiz tetkikleri yapmayız, gerekli gördüklerimizi de gerekçesini açıklayarak tavsiye ederiz. Check up sonuçları çıktığında başvuranlarımız ile yeniden görüşme yapar, sonuçları yorumlar ve önerilerde bulunuruz. Şüpheli bulduğumuz tüm tetkik sonuçları olursa check up fiyatına dahil etmeksizin o tetkikleri yeniden ve yeniden çalışırız ta ki emin olana kadar. Tetkik sonuçlarımızın güvenilir olmasının arkasındaki sebep işte budur, bu nedenle biz tetkik sonuçlarımızın her zaman arkasındayız.

Sağlık Şakaya Gelmez !

Sağlık şakaya gelmediği gibi sağlık işletmeciliği de ciddi bir iştir. Sağlık bakanlığınca yetkilendirilmemiş işletmelerden uzak durunuz. Bu işletmeler ve aracı kurumlar check up fiyatını, hiç bir tıbbi etik ve kurala bağlı kalmadan belirlemekte sadece pazarlama yapmaktadırlar. Kahve falı bakar gibi check up bakılmaz, nasıl doktor olmayan biri muayene yapamaz ise Sağlık bakanlığına bağlı olmayan, bakanlıkça denetlenmeyen kişi ve kuruluşlar check up hizmeti veremez.

Güncel Yazılar
Check Up Nedir
Check-up kişinin sağlıklı olduğunu gösteren bir medikal işlem olarak görülmelidir.
Check Up Nasıl Yapılır
Check up taraması bazı ön hazırlıklar gerektirir. Bu önerileri dikkate aldığınızda işlemleriniz daha hızlı yapılacaktır.
Tam Kapsamlı Check Up
Tam kapsamlı bir check up da amaç bol bol tetkik yaptırıp yüksek rakamlar ödemek değildir.

Kişiye Özel Check Up
Uzman doktorlarımız check up öncesinde başvuran kişi ile konuşur, yaşam tarzı hakkında bilgi edinir.
Check Up Kampanyaları
Titizlik ve makul fiyatlarımız ile dikkat çeken check up paketlerimizde diğer aile bireyleri ekstra %20 indirimli.
Mavi Check Up Paketleri
Yaş, cinsiyet ve mesleklere göre ortak risk faktörlerini belirleyip "check up paketleri" hazırladılar.