BABALIK TESTİ FİYATI

check up

Babalık davalarında son yıllarda asıl baba olunup olmadığını belirlemek amaçlı sıkça basvurulan DNA analizini Türkiye’de mahkeme kararıyla ancak Adli Tip Kurumu Laboratuarları tarafından yapılabilmektedir. Fakat mahkeme yoluna gitmeden babalık dna testi yaptırmak istiyorsanız kişilerin Mavi Laboratuarlar Grubu şubelerine başvurması yeterli olacaktır.

Her insandaki DNA yapısı yarısı babadan diğer yarısı anneden oluşmaktadır. Babalık DNA Testinde DNA kümesi arasındaki bosluklara bakılmaktadır. Test sonuçları %0 veya %99.9 çıkar. %99.99 çocuğun babası olduğunu %0 babası olmadığını gösterir.

Babalık DNA Testi fiyatı ( ücreti ) Sağlık Bakanlığı kanunlarınca İnternet sitemizden yayınlayamamaktayız.

Babalık testi fiyatını öğrenmek için 08503600605 nolu çağrı merkezimizi arayarak hasta danışmanlarımızdan randevu ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

mavilab logo

Bu internet sitesi Mavi Laboratuarlar Grubu tarafından hazırlanmaktadır. Bu internet sitesinde yer alan içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, herhangi bir şekilde tıbbi öneri verme veya herhangi bir hekim-hasta sağlama amacı ile oluşturulmamıştır. Sitedeki bilgilerin, hekim muayene ve konsültasyonu sonucu sağlanan bilgilerle kıyaslanamayacağı kullanıcılar tarafından göz önünde bulundurulmalıdır.