DOKTORLARIMIZ

2003 yılından bugüne hizmet veren Mavi Laboratuarlar Grubunda gerek doktorlarımız ve laborantlarımız gerekse diğer personellerimiz alanlarında uzmanlaşmıştır. Mavi Laboratuarlar Grubu Şubelerinde tüm yöntemlerle erken tanı HIV/AIDS testleri çalışılmaktadır. Uzman doktorlarımızdan test öncesi danışmanlık alabilirsiniz.

Uzm.Dr.Sema GÜLDÜREN

BranşıEnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı
Hastane veya MerkezMavi Laboratuarlar Grubu Haseki Şubesi
EğitimiÇukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Haseki Eğitim Araştırma Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji
Tıbbi İlgi AlanlarıHIV/AIDS Viral Hepatitler, İmmünoloji, HIV/AIDS, Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar, Human Papilloma Virüs ( HPV ), Hepatitler, Bakteriyel Enfeksiyonlar, Viral Enfeksiyonlar, Tüberküloz

İhtisasını Haseki Eğitim Araştırma Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji bölümünde tamamlamıştır.

2006 yılına kadar Haseki Eğitim Araştırma Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve HIV /AIDS kliniğinde çalışmıştır. 1995 – 2006 yılları arasında Enfeksiyon Hastalıkları ve HIV/AIDS hakkında değişik tarihlerde kongre,seminer katılımları bulunmaktadır. KLİMİK Üyeliği bulunmaktadır.

Yayınları ve Sunumları

Değişik zamanlarda ANKEM dergisinde HIV/AIDS hakkında sunumları ve çalışmaları bulunmaktadır. TIKLAYINIZ

Uzm.Dr. Sema GÜLDÜREN Son 5 yıllık dönemde izlediğimiz hepatit olgularının değerlendirilmesi. 17. ANKEM Klinikler ve Tıp Bilimleri Kongresi, (Poster) (Yayın No:1139484)

Uzm.Dr. Sema GÜLDÜREN (2002). Toplum kökenli üriner enfeksiyonlarda etkenler ve ilk seçenek olarak önerilen antibiyotiklere duyarlılıkları. 17. ANKEM Klinikler ve Tıp Bilimleri Kongresi, (Poster) (Yayın No:1139448)

2008 yılından itibaren Mavi Laboratuarlar Grubu Haseki şubesinde Uzman Doktor olarak görev yapmaktadır.