Uzm.Dr. Hakem LUTFİ

Uzm.Dr. Hakem LUTFİ

Uzm.Dr. Hakem LUTFİ

 • Branşı:Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı
 • Hastane veya Merkez: Mavi Tıp Laboratuvarlar Grubu- Beykent Şubesi
 • Eğitimi: İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı bölümünde tamamlamıştır.
 • Tıbbi İlgi Alanları: HIV/ AIDS, Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar, Viral Hepatitler, İmmünoloji, Bakteriyel Enfeksiyonlar, Viral Enfeksiyonlar
 • İhtisasını İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı bölümünde tamamlamıştır. Mezuniyet tez alanı Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar konusudur.

  Çeşitli hastane ve laboratuvarlarda uzman doktorluk yapmıştır. 2017 yılına kadar Akgün- Tem Hastanesinde uzman doktorluk yapmıştır.

  1991-2017 yılları arasında Mikrobiyoloji, HIV/ AIDS, Neisseria Gonorrhoeae, Klamidya, Mycoplasma / Ureplasma ve diğer cinsel yolla bulaşan hastalıklar hakkında kongre, kurs ve çeşitli seminerlere katılmıştır.

  Kan transfüzyonu ile ilgili çeşitli kongrelere katılmıştır.

  Türk Mikrobiyoloji Cemiyet üyeliği vardır.

mavilab logo

Bu internet sitesi Mavi Laboratuarlar Grubu tarafından hazırlanmaktadır. Bu internet sitesinde yer alan içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, herhangi bir şekilde tıbbi öneri verme veya herhangi bir hekim-hasta sağlama amacı ile oluşturulmamıştır. Sitedeki bilgilerin, hekim muayene ve konsültasyonu sonucu sağlanan bilgilerle kıyaslanamayacağı kullanıcılar tarafından göz önünde bulundurulmalıdır.